خرما

خرما

صادرات خرما

حدود 400 نوع خرما در ایران کشت می شود ، اما فقط برخی از آنها در زیر شناخته شده است. خرما سایر: این خرما نیمه خشک در منطقه خوزستان می روید. رنگ این نوع قهوه ای تیره است و توسط بسیاری از کشورها خریداری شده است. خرما پیارم (پیارم): این خرما نیمه خشک در منطقه هرمزگان می روید. رنگ این نوع قهوه ای تیره است و طعم بی نظیری دارد. پوست خرما پیارم نازک است. خرما پیارم نوعی قند دارد

که برای افراد دیابتی قابل قبول است. خرما زاهدی: این خرما خشک در مناطق فارس و خوزستان می روید. رنگ این نوع زرد است. از خرما زاهدی به دلیل داشتن مقدار زیادی قند برای مصارف صنعتی استفاده می شود. خرما کبکاب: این خرما تازه در منطقه فارس رشد می کند رنگ این رقم سیاه و طعم آن بسیار خوشمزه است. خرما مضافتی: این خرما تازه در منطقه کرمان می روید. رنگ این رقم سیاه و طعم آن بسیار خوشمزه است. ارزش غذایی تاریخ: 100 گرم خرما خشک حدود 300 کالری دارد و از حدود 70٪ کربوهیدرات ، 2.2٪ پروتئین ، 0.6٪ چربی تشکیل شده در حالی که خرما تازه حاوی 160 کالری است.


مجموعه بازرگانی آپار این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. تمامی محصولات  به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.
 برچسب ها: صادرات خرما
جهت سفارش و ارتباط با ادمین کلیک کنید: فرم اطلاعات تماساستعلام قیمت