گردو

گردو

صادرات گردو به  کشورها توسط شرکت بازرگانی آپار تجارت در تمام طول سال در حال انجام بوده و هم چنان در حال گسترش است همانطور که می دانید گردو یکی از تولیدات مهم کشور ایران است گردوهای ایرانی از خوش طعم ترین و مرغوب ترین گردو ها در دنیا هستند کشور ایران از بزرگترین کشورهای صادر کننده گردو در دنیا است.

کیفیت و تولید گسترده گردو در ایران،زمینه های صادرات گردو را بصورت های مختلف به کشورهای خارجی فراهم ساخته است .امروزه گردو به کشورهای مختلف مانند قطر،امارات،ترکیه،روسیه،ارمنستان،کشورهای عربی و حوزه ی خلیج فارس و کشورهای اروپایی انجام می شود صادرات گردو سبب رونق اقتصادی و ارز آوری کشور می شود .

گردو یکی از خشکبار ارزشمند است که در نقاط مختلف ایران در انواع مختلف بصورت عمده کشت می شود .انواع مختلف گردو شامل گردو سنگی،گردو پوست کاغذی،گردو تویسرکان،گردو خوشه ای و .. است که هر کدام خصوصیات و ویژگی های خاصی دارند.

کشور قطر از بزرگترین کشورهای وارد کننده ی خشکبار ،از جمله گردو از ایران می باشد.هر ساله به تعداد تاجرانی که از قطر برای خرید گردو و عقد قراداد های رسمی به ایران می آیند افزوده می شود چراکه گردوهای ایرانی از بهترین گردو ها در دنیا و تنها گردو هایی هستند که از نظر خوراکی مصرف اقتصادی دارند.

گردوهای ایرانی طعم لذیذ،مغز درشت و سفید رنگ ،خواص مغذی و هم چنین چربی بسیار بی نظیری دارند که هر مشتری را به خرید آن ترغیب می کند.

 

مجموعه بازرگانی آپار این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. تمامی محصولات  به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.برچسب ها: گردو
جهت سفارش و ارتباط با ادمین کلیک کنید: فرم اطلاعات تماساستعلام قیمت